Het Geestige Lichaam - "Ontdek de kracht van jouw levensverhaal"
"Ontdek de kracht van jouw levensverhaal"
  • Instagram
  • Facebook
  • Email
  • Custom 1
NIEUWSBRIEF
Menu
Skip to content
  • Home
    • Welkom
    • Contact en openingstijden
  • Coaching
    • Adem Therapeut
    • Psychosociaal Energetisch Therapeut
    • Stress behandeling
    • Burn-out behandeling
    • Jongerencoach
  • Counseling
    • Rouwverwerking
    • Stress Counseling
    • Burn-out klachten
  • Over mij
    • Kennis en ervaring
    • Troostcadeautje / Wensgeschenkje
  • Tarieven
    • Vergoedingen
    • Privacyverklaring
    • Algemene Voorwaarden
  • Voor werkgevers
    • Preventie
    • Lezing-workshop
  • Reviews

Month: september 2020

15september2020
2

Een troonrede voor mijn moeder ;-)

by Karen, in category Autobiografisch

  Lieve mama, Ik loop al een tijdje met mijn ziel en met jouw rouwkaart onder mijn arm. Letterlijk zeul ik de door jou handgeschreven kaart de laatste dagen met mij mee. Niet wetende wat ik er mee aan moet. Ik heb getracht te schrijven, maar dat leverde tot mijn grote ongenoegen niks op, behalve… Read More

Share
  • Pin it
  • Share
  • Tweet
  • Email

Recente berichten

  • Gekleurde Bril
  • Een brief met een slotje
  • Een behouden vaart
  • Door de wind…
  • Een troonrede voor mijn moeder ;-)

Recente reacties

  • Brecht Steur - Van Pooij op Door de wind…
  • Idaline op Door de wind…
  • Joosje op Door de wind…
  • Nel schilder op Door de wind…
  • Josephine op Een troonrede voor mijn moeder ;-)

Archieven

  • maart 2021
  • februari 2021
  • november 2020
  • september 2020
  • april 2020
  • maart 2020
  • januari 2020
  • december 2019
  • november 2019
  • september 2019
  • juli 2019
  • juni 2019
  • maart 2019
  • januari 2019

Categorieën

  • Autobiografisch

Meta

  • Login
  • Vermeldingen feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Contact

Coachingssalon Het Geestige Lichaam
Baanstraat 3
1135 CB Edam

E-mail: karen@hetgeestigelichaam.nl
Telefoon: 06-29584187

Instagram

𝐊𝐮𝐧𝐬𝐭 𝐦𝐞𝐭 𝐞𝐞𝐧 𝐯𝐞𝐫𝐡𝐚𝐚𝐥🎨 Ter gelegenheid van het 40- 𝐊𝐮𝐧𝐬𝐭 𝐦𝐞𝐭 𝐞𝐞𝐧 𝐯𝐞𝐫𝐡𝐚𝐚𝐥🎨
Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van Leviaan organiseren we een bijzondere kunsttentoonstelling op verschillende locaties.

De expositie brengt kunstwerken samen van cliënten, vrijwilligers en collega’s. Elk werk vertelt een eigen verhaal en laat zien wat mensen beweegt, inspireert en verbindt.

Dit schilderij heeft een cliënt voor mij gemaakt en mag de komende tijd even meereizen met de tentoonstelling. Te mooi en ontroerend om niet te delen. Daardoor geïnspireerd heb ik er een begeleidend gedichtje bij geschreven.

Masker

Ik leerde je ooit kennen,
toen nog niet vertrouwd.
In het begin wat wennen
aan alles wat je verscholen houdt.

Achter maskers en façades,
achter die grote brede lach.
In het hoofd nog luikjes en lades,
waar alles veilig schuilen mag.

Alles wat onuitgesproken
nog in het duister rust,
zal vooralsnog geen onrust stoken,
omdat het masker alles sust.

Maar onder al die vele lagen,
die drukken op een zware last,
schuilt meer dan jij alleen kunt dragen,
meer dan in jouw leven past.

Het is niet gek, het is niet mal
als jij het even niet meer weet.
Of als je in het diepste dal
het masker soms eventjes vergeet.

Door de scheurtjes en de kieren
komt het soms toch wel dichtbij,
om de touwtjes te laten vieren
en werkelijk te laten zien aan mij.

Dat achter stoere, wijze blikken
en achter het verstandige woord,
een stem het niet langer kan pikken 
dat de waarheid niet wordt gehoord.

En als die donkere eenzaamheid
een weg is om te gaan,
dan ben ik bij je in de strijd
om naast je te gaan staan.

Om oprecht te horen
en het ook echt goed te zien,
dat er nog niets is verloren 
en anders kan misschien.

En in die kracht van kwetsbaarheid
ontdek je vaak vroeg of laat,
dat als een scheurtje in het masker snijdt 
het licht wel weer naar binnen gaat.

Karen 

De tentoonstelling is gratis te bezoeken in de Bibliotheek van Edam tot en met 31 augustus.
Vanaf 1 september reist de tentoonstelling door naar de Zaanstreek en later dit jaar naar West-Friesland.
We hebben wat ritjes gemaakt naar het CBR; eerst m We hebben wat ritjes gemaakt naar het CBR; eerst met succes voor het scooterrijbewijs en je bent nu alweer een tijdje voor jouw autorijbewijs bezig. Aanvankelijk wilde je het theorie gedeelte zelf doen, maar het is en blijft een worsteling voor je. Uiteindelijk liet je me weer toe in planning en samen oefenen. Daar zijn we de afgelopen weken intensief mee bezig geweest. Vroege ochtenden zijn ook een flinke uitdaging! Met "Gutenmorgen Sonneschein" pikte ik je dan op en kwamen we er met een flinke dosis humor en gekke muziek toch doorheen. En de aanhouder wint; nu is het je na meerdere pogingen vanochtend EINDELIJK WEL gelukt!  Een last van jouw schouders (en ook van die van mij) Met mijn passende slagingscadeau ingepakt bij me hebben we het gemanifesteerd ;-) en de kat is ook blij. Nu het laatste stukje nog, maar over het praktijk gedeelte maak je je geen zorgen. Weer een stukje dichterbij zelfredzaam en onafhankelijk wat je zo graag wil! 
#jongerencoach #geslaagd #rijbewijs #theorie #vallenenopstaan
De échte mooie foto's en filmpjes komen nog, maar De échte mooie foto's en filmpjes komen nog, maar alvast een terugblik in wat meer rust op de  @la_danse_dans_en_sport_edam_ voorstelling La - Danse au Musee 2026 afgelopen weekend. Een ongelooflijke prestatie zowel voor als achter de schermen en een onvergetelijke ervaring voor iedereen ! 
#ladanse #voorstelling #aumusee2026 #ballerina #theaterdepurnaryn
Instagram bericht 17893736739482658 Instagram bericht 17893736739482658
Achter de schermen.....de generale repetitie zit e Achter de schermen.....de generale repetitie zit erop.....nu kunnen ze alleen nog maar stralen in de spotlights! Onze kleine grote ballerina ligt voldaan in haar nestje! Morgen de grote dag!  #achterdeschermen #coulise #spotlights @la_danse_dans_en_sport_edam_
Toi toi toi cadeautjes voor onze ballerina van onz Toi toi toi cadeautjes voor onze ballerina van onze hele lieve vriendinnen @sas_shizzle @d_daydreaming voor het hele spannende voorstellingweekend #toitoitoi #generalerepetitie #lampjevoorslapelozenacht #unicornpower @la_danse_dans_en_sport_edam_
Site made with ♥ by Coachingssalon het Geestige Lichaam
Angie Makes Feminine WordPress Themes
Wat kan ik voor jou betekenen?