Het Geestige Lichaam - "Ontdek de kracht van jouw levensverhaal"
"Ontdek de kracht van jouw levensverhaal"
  • Instagram
  • Facebook
  • Email
  • Custom 1
NIEUWSBRIEF
Menu
Skip to content
  • Home
    • Welkom
    • Contact en openingstijden
  • Coaching
    • Adem Therapeut
    • Psychosociaal Energetisch Therapeut
    • Stress behandeling
    • Burn-out behandeling
  • Counseling
    • Rouwverwerking
    • Stress Counseling
    • Burn-out klachten
  • Over mij
    • Kennis en ervaring
    • Troostcadeautje / Wensgeschenkje
  • Tarieven
    • Vergoedingen
    • Privacyverklaring
    • Algemene Voorwaarden
  • Voor werkgevers
    • Preventie
    • Lezing-workshop
  • Reviews

Month: juli 2019

9juli20199 juli 2019
0

Zonder Bagage

by Karen, in category Autobiografisch

In ons leven bekleden we meerdere rollen. De rol van ouder, werknemer, directeur, kind, mantelzorger, vriend, partner, ontvanger, gever en zo zijn er nog tal van rollen te bedenken die ons systeem op gezette tijden inzet om te kunnen functioneren in ons dagelijks leven, omringd door onze sociale contacten. Dit kan verwarrend zijn, want met… Read More

Share
  • Pin it
  • Share
  • Tweet
  • Email

Recente berichten

  • Gekleurde Bril
  • Een brief met een slotje
  • Een behouden vaart
  • Door de wind…
  • Een troonrede voor mijn moeder ;-)

Recente reacties

  • Brecht Steur - Van Pooij op Door de wind…
  • Idaline op Door de wind…
  • Joosje op Door de wind…
  • Nel schilder op Door de wind…
  • Josephine op Een troonrede voor mijn moeder ;-)

Archieven

  • maart 2021
  • februari 2021
  • november 2020
  • september 2020
  • april 2020
  • maart 2020
  • januari 2020
  • december 2019
  • november 2019
  • september 2019
  • juli 2019
  • juni 2019
  • maart 2019
  • januari 2019

Categorieën

  • Autobiografisch

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Contact

Coachingssalon Het Geestige Lichaam
Baanstraat 3
1135 CB Edam

E-mail: karen@hetgeestigelichaam.nl
Telefoon: 06-29584187

Instagram

Vandaag even niet op pad, maar een werkdag op het Vandaag even niet op pad, maar een werkdag op het nest: in mijn praktijk. En mijn cliënten werden verrast met nieuwe inzichten en boodschappen op deze dinsdag, dankzij een extra gast. 

Een bezoek van een pimpelmees wordt spiritueel vaak gezien als een teken van vreugde, levendigheid en optimisme. Dit kleine vogeltje symboliseert luchtigheid, nieuwsgierigheid en het belang om positief te blijven. Het kan een boodschap zijn om meer te genieten van het moment, minder te piekeren en onbevangen naar het leven te kijken. Het staat vaak ook voor het begin van een nieuwe fase.

Het was zo bijzonder om het diertje onderdeel te zien worden van de gesprekken, inzichten en ook zichtbare ontroering wat het teweegbracht bij mijn cliënten. En niet even vluchtig, maar in constante aanwezigheid. Vandaag sloot ik ook in het bijzijn van mijn 'pimpelmees collega' samen met m'n cliënte een traject op bijzondere wijze af. Met dit vogeltje als symbool voor de persoonlijke ontwikkeling en groei die zij heeft doorgemaakt stapte ze vandaag uit mijn praktijk een nieuwe fase in! 
#pimpelmees #coachingssalon #hetgeestigelichaam #edamvolendam #allroundcoachcounselor
De Yucelmethode; een herstelgerichte manier van hu De Yucelmethode; een herstelgerichte manier van hulpverlenen dmv het bouwen van een (thema - netwerk) opstelling. Aan de hand van diverse steunende en belastende blokken bouwen mijn cliënten een opstelling die bepaalde situaties in beeld  brengen en mogelijk wenselijke veranderingen inzichtelijk maken.

Vandaag in alle vroegte bouwde één van mijn cliënten haar huidige levenssituatie. Ze begon ijverig te bouwen en schreef opeens mijn naam op een geel steunend blokje. Geel; omdat ik een zonnig lichtpuntje in haar proces ben, legt ze aan mij uit. Ze plaatste 'mij' bovenop haar indrukwekkende bouwwerk tegen haar beste vriendin aan (het groene blokje) en bovenop het blauwe blokje zelfvertrouwen. Het was niet eenvoudig om bovenop dit creatieve bouwwerk geplaatst te worden. Het stortte meerdere malen in elkaar....maar hey, 'dat doet het leven soms ook', concludeert mijn cliënte. Het moest en zou haar toch lukken. 
Het blokje 'vechter' had ze immers al ergens aan de onderkant bij 'de wortels' geplaatst. Ik liet haar helemaal gaan. En ja hoor, het is uiteindelijk gelukt. 

Een prachtige veelzeggende opstelling evenals het proces er naartoe brachten mooie inzichten en gesprekken naar voren.
En ik ben even stil van de ere-plek als zonnetje bovenop het prachtige geheel. #jongerencoach #yucelmethode #leviaan #herstelgerichtezorg #ggz
Toen wij elkaar ruim drie jaar geleden ontmoette w Toen wij elkaar ruim drie jaar geleden ontmoette was je  na een burn-out, met als toegift de corona lock-down, aan huis gekluisterd geraakt. Ik kwam bij jou thuis en de eerste periode heb ik me bij jou op jouw veilige bank gevoegd en uren naar je geluisterd. Vervolgens voelde ik ruimte voor beweging en hebben we sindsdien de gesprekken al wandelend buiten voortgezet. Meestal een klein rondje in jouw wijk. Steeds hetzelfde rondje. En met een lange adem, stapje vooruit, twee stappen terug. 

Je bent zeer intelligent en je voelde de noodzaak om sociale contacten en activiteiten aan te gaan. Een logische stap naar een participatie groep, gericht op mensen met een psychische kwetsbaarheid, lukte niet. Sterker nog, je raakte op een gegeven moment in een isolement. Je liep vast...

In die fase hebben we samen alle zeilen bijgezet en met passende ondersteuning en therapie krabbelde je weer op. 
We bleven iedere week wandelen, zo goed en zo kwaad als dat ging, maar die stap naar buiten bleef gewaarborgd. Steeds datzelfde rondje. En met een lange adem, stapje vooruit, drie stappen terug. 

Ondanks de opwaartse spiraal, bleef het toenaderen tot de inmiddels bekende participatie groep uit. Ik voelde aan alles dat juist nu jouw krachten extra aangesproken konden worden. Ondanks de hoge spanningen die dat teweegbracht, reageerde je goed op ideeën die ik opperde en richtingen die ik aangaf buiten de veilige kaders. Ideeën die tot voor kort onmogelijk leken, maar nu haalbaar bleken. Je kwam in beweging en nam de regie over jouw eigen leven buiten de comfort zone. Adem in, adem uit: twee stappen vooruit, stapje terug.

Nu werk je als archivaris in een gemeentelijk archief! Omringd door belangrijke documenten en historische stukken ben je content en beweeg je volledig zelfredzaam en bovenal blij en zelfverzekerd. 
"Ik kan nog steeds niet geloven dat ik op dit punt ben gekomen", zeg je regelmatig als je stilstaat bij jouw proces!

Stapje vooruit, stapje terug, vastlopen en stilstaan: 'The Walk of Life'. Met een lange adem, luisterend oor en oog voor kwaliteiten kom je verder op je eigen tempo! Ik loop naast je! #jongerencoach #leviaan #wandelen #langeadem #krachtenaanpak
Toegift van de winter, nog een kleine ijskoffie vo Toegift van de winter, nog een kleine ijskoffie voor onderweg naar mijn praktijk, wat nu een iglo is maar wel lekker warm binnen. De kachel al vroeg opgestookt om een nieuwe cliënte een warm welkom te geven. 
#winterwelkom #koffie #sneeuwtoegift #coachingssalon #hetgeestigelichaam
Liefde is: .....met weerstand en tijdtekort naar Liefde is: .....met  weerstand en tijdtekort naar de auto lopen om te zien dat je auto al ontdaan is van een laagje ijs.....
#liefdeis #krabben #liefie #begindedagmeteenlach #ijskoud
Wat een 'gewone werkdag' zou zijn werd een feestda Wat een 'gewone werkdag' zou zijn werd een feestdag! De training die ik zou verzorgen werd geannuleerd en toen besloot ik mezelf te laten verwennen bij @zenmoodz op deze toch bijzondere dag. Als herboren en met een babyzachte huid kwam ik thuis bij m'n twee toppers die een taartje hadden geregeld, ondanks het feit dat hun papa deze week in Madrid is voor een beurs. Uit alle hoeken van het huis werden cadeautjes getoverd en ben ik door hen en door een ieder die mij hebben gefeliciteerd voor mijn verjaardag enorm verwend. Met een huis vol met bloemen en kaarten, een telefoon vol met berichtjes en een hart vol liefde en dankbaarheid, eindigden we in de Poort; onze tweede huiskamer met heerlijke keuken. 
Iedereen bedankt voor de felicitaties; ik ben zeer voldaan en blij! #verjaardag #dagjevrijenblij #mijnkindjes #metime #wellness
Site made with ♥ by Coachingssalon het Geestige Lichaam
Angie Makes Feminine WordPress Themes
Wat kan ik voor jou betekenen?